MESUT HAKKI CAŞIN

MESUT HAKKI CAŞIN

Hayata erken başlayan, dünyaya adını duyurmuş başarılı bir asker, Donanımlarıyla göz dolduran gerçek bir Profesör,
COŞKUN HYUNDAİ

COŞKUN HYUNDAİ

Başarılı iş kadını Gönül Coşkun, 1964’de İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Gümüşhaneli olan Gönül Hanım Babası Kazım Coşkun’un vefatının ardından 20’li yaşlarında hayatın yükünü omuzlayarak baba işini devraldı. 1993’te sektörde kendini ispatlamak adına Hyundai bayiliğini aldı ve 1999 yılından beri Çekmeköy Hyundai Coşkun plazada faaliyetlerini sürdürmekte.
VAKIF TAŞDELEN SU

VAKIF TAŞDELEN SU

Geçmişten günümüze ulaşan ve önemli bir su markası olan Taşdelen Su’yu firma sahiplerinden Burhan Alev’le sohbetimiz;
BAŞARI HİKAYELERİ İLE PARMAK ISIRTAN FİRMALARIMIZ - UÇAL KAĞIT

BAŞARI HİKAYELERİ İLE PARMAK ISIRTAN FİRMALARIMIZ - UÇAL KAĞIT

İnsanın doğasında var olan hızlı tüketim alışkanlığıyla kullandığı malzemelerin geri dönüşümü için, tekrar kullanılabilir hale getirilmek amacıyla çalışan, bu yüzden de dünyamız ve geleceğimiz için önemli bir sorunu kendine vazife haline getiren, başarısıyla adından çok da söz ettiren Uçal Kağıt firmasının sahibi Hakkı Oray Uçal ile röportajımıza başlıyoruz…
FATİH KIRAL MOBİLYA

FATİH KIRAL MOBİLYA

BAŞARI HİKAYELERİ İLE PARMAK ISIRTAN FİRMALARIMIZ 18 Çekmeköy’ün sayılı firmaları arasına girmeyi başarmış ürünleriyle evleri güzelleştiren Fatih Kıral Mobilya’nın sahibi Fatih Kıral ile birlikteyiz.
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZ - TÜRK KIZILAYI İSTANBUL

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZ - TÜRK KIZILAYI İSTANBUL

Onlar her yerdeler, Türkiye’nin karış karış her toprağında. Hatta dünyanın her yerinde… Onların yardım elleri, muhtaç insanlara ulaşan umut ışığı. Bu ışık bazen göçük altında, bazen savaş meydanında, bazen hayat ile ölüm arasında bizi yakalayan kurtarıcı… Dergimizin bu ayki konuğu, toplumumuzun maddi ve manevi güç kaynağı olan Kızılay... Zor zamanlarda yanı başımızda beliren, adeta karanlıkta kaldığımızda bir mum ışığı gibi imdadımıza yetişen, tüm halkın kucakladığı Türk Kızılay’ını temsilen Kızılay İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım ile röportajımıza başlıyoruz…
MAHALLEMİZİN MUHTARI

MAHALLEMİZİN MUHTARI

Çekmeköy2023’ün yayın hayatına başlamasından itibaren Çekmeköy’ümüzün dört bir yanındaki muhtarlarıyla keyifli ve samimi sohbetler gerçekleştirdik.
ÇEKMEKÖY ORDULULAR DERNEĞİ

ÇEKMEKÖY ORDULULAR DERNEĞİ

Çekmeköy’de yaşayan Ordulu vatandaşlarımızı tek bir çatı altında toplayan Çekmeköy Ordulular Derneği Başkanı Sedat Erdem ile birlikteyiz.
GESSAT ELEKTRONİK

GESSAT ELEKTRONİK

Her başarının ardında gayretli bir ekip, büyük bir emek ve ilginç bir hikaye vardır. Çekmeköy 2023, lider firma olma başarısının sorumluluğunu taşıyan Gessat firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Gelgeç ile birlikte.
TAŞDELEN SPOR KULÜBÜ

TAŞDELEN SPOR KULÜBÜ

“Futbol yetenek ve disiplindir”, “Kulüp başkanlığı fedakarlık gerektirir” diyen Taşdelen Spor Kulübü başkanı Hüseyin Örper ile birlikteyiz. Biz sorduk başkan Örper cevapladı;