HAKAN URAL

HAKAN URAL

Geniş bir hayran kitlesine sahip olmanın bilinciyle hareket eden, bakışı ve duruşuyla karizmasından sıkça söz ettiren biri…
BİRLİKTE BAŞARDIK

BİRLİKTE BAŞARDIK

15 Temmuz gecesinde yaşanan hain darbe girişiminin ardından aziz milletimiz; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağırısına kulak vererek yeryüzünde benzeri görülmeyen bir kararlılıkla darbe kalkışmasını bertaraf etmekle kalmamış, günlerce meydanlarda nöbet tutmayı da ihmal etmemişti.
DEVRİ ÂLEM  ARJANTİN

DEVRİ ÂLEM ARJANTİN

Arjantin, Güney Amerika Kıtası’nın güneyinde, And Dağları ve Atlas Okyanusu arasında uzanan bir ülkedir.
ALTIPARMAK

ALTIPARMAK

Altıparmak uluslararası bal pazarının en önemli markalarından biri… Türkiye’nin en büyük bal ihracatçısı olması kalitesinin ispatı… Doğal ve saf balı Türkiye’nin dört bir köşesinden soframıza taşıyan Altıparmak’ı yakından tanımak için sözümüzü balla kesiyor ve röportajımıza geçiyoruz.
ALTIN SÖZLER

ALTIN SÖZLER

Kalabalığın toplandığı kulislerde senin ne işin var? Yalnız yaşamasını öğren ki büyük Yalnız’a dost olasın…
PİYASANIN SEÇİMLE DANSI

PİYASANIN SEÇİMLE DANSI

Üç dönem AK Parti iktidarının ardından koalisyon veya azınlık hükümeti kurulması özellikle yeni nesil genç dimağlar için oldukça yeni bir dönem. Siyasal anlamda bu yeni dönem ne ifade ediyor? Ama bu sorunun cevabı bu yazının konusu değil. E ne peki? Bu yeni dönem piyasadaki aktörler için ne ifade ediyor?