HOŞ BULDUK YA ŞEHRİ RAMAZAN

HOŞ BULDUK YA ŞEHRİ RAMAZAN

7’den 70’e binlerce vatandaş Ramazan’ın manevi havasını Çekmeköy Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanı’nda soludu. Çekmeköy Belediyesi bahçesinde hazırlanan etkinlik alanında her gün Dursun Ali Erzincanlı, Serdar Tuncer, Erdem Özgen, Amir Ateş, Halil Paçacı, Remzi Er, Necmettin Nursaçan, Eşref Ziya Terzi, Rahmi Olcay, Vehbi Vakkasoğlu, Ömer Karaoğlu, Grup Tillo, Sami Özer, Ender Doğan, Yalçın Özden, Ömer Döngeloğlu, İsmail Coşar, Recep Alper Çevirel, Sedat Uçan, Aykut Kuşkaya, Abdurrahman Önül, Bekir Köse, Emre Ermiş gibi birbirinden ünlü isimler ağırlanırken, Hemşehri Sokağı’nda onlarca yörenin lezzetleri ve kültürleri de vatandaşlarla buluşturuldu.
KADIN BEREKETTİR…

KADIN BEREKETTİR…

Gerçek anlamda Ana Yazılımı hasar görmemiş kadın kesinlikle berekettir değerli okurlarım. Kadın hem berekettir hem de berekete sebeptir.
DOLARIN FRENİ PATLADI

DOLARIN FRENİ PATLADI

Doların ateşi bundan sonra iner mi? Yoksa tırmanışını sürdürmeye devam eder mi? Artış sürerse dolar nerede durur? İşte bu yazımızda bu sorunun cevabını aramaya çalışacağız sevgili Çekmeköy 2023 dergisi okuyucuları…
SOKAĞIN SESİ

SOKAĞIN SESİ

Sokağın nabzını okurlarıyla paylaşan Çekmeköy 2023, gündem belirlemeye devam ediyor. Seçim sonrası sokağın sesini merak eden ekibimiz yine iş başında.