SAGOPA KAJMER

SAGOPA KAJMER

Kendi halinde, kendiyle barışık, kendi yapmak istediğini ortaya koyan, kendisinden ödün vermeyen, kendi gibi bir müzisyen.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ / Ahmet Aktaş

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ / Ahmet Aktaş

Eğitim-öğretim yılları, insani değerlerin öğrenildiği, karakter oluşumunun tamamlandığı dönemlerdir. Okullarımız sadece eğitim yuvası değildir. Hayata ilk adımımız, ilk mücadelemiz, iyi- kötü kavramlarını ayırt etmeyi ve yaşamayı ilk öğrendiğimiz yerlerdir.
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

Geleceğin şekillenmesinde en büyük rolü hiç kuşkusuz Modern Bilim üstleniyor. Hatta bilim sadece geleceğin şekillenmesinde değil, geçmişi anlamamızda da önemli çalışmaların merkezinde yer almaktadır. Ancak bazen birçok bilim adamının çok da geniş fikirli olduğunu söyleyemeyiz. Bu tarz bilim adamları bir doktrini temel alarak yollarına devam etmekte ve aldıkları bilimsel öğretilerin sınırlarını zorlamadan olaylara açıklık getirmeye çalışmaktadırlar.
HER ŞEY VATANDAŞ İÇİN

HER ŞEY VATANDAŞ İÇİN

Çekmeköy Belediyesi’nin ilçedeki gıda üretim alanlarında yaptığı denetimlerin bu aya özel ürünü, Ramazan pidesi oldu.
SEYİR TEPESİ HIZLA YÜKSELİYOR

SEYİR TEPESİ HIZLA YÜKSELİYOR

stanbul Büyükşehir Belediyesi ve Çekmeköy Belediyesi iş birliği ile yapılan Çekmeköy Seyir Tepesi, içerisinde yer alan Çekmekule, özellikleriyle İstanbulluların uğrak mekanları arasında yer almak için gün sayıyor.
BİNBİR SURAT YAVUZ SEÇKİN

BİNBİR SURAT YAVUZ SEÇKİN

BİN BİR SURAT YAVUZ SEÇKİN… O BİR KOMEDİ VE TAKLİT ÜSTADI… O TAKLİT, SHOW , KAHKAHA DENİLİNCE İLK AKLA GELEN İSİM… O BİR RADYOCU, OYUNCU, SENARİST, VE KOMEDYEN … RENKLİ KİŞİLİĞİ İLE DERGİMİZE RENK KATACAĞINA İNANDIĞIMIZ YAVUZ SEÇKİN İLE ATÖLYESİNDE, DAHA DOĞRUSU SEVENLERİNİN BEĞENİSİNE SUNDUĞU, O ÜNLÜ TİPLEMELERİN ORTAYA ÇIKTIĞI MUTFAKTA ÇOK ÖZEL SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİK.