ÇEKMEKÖY ORDULULAR DERNEĞİ

ÇEKMEKÖY ORDULULAR DERNEĞİ

Çekmeköy’de yaşayan Ordulu vatandaşlarımızı tek bir çatı altında toplayan Çekmeköy Ordulular Derneği Başkanı Sedat Erdem ile birlikteyiz.
CENGİZ KURTOĞLU

CENGİZ KURTOĞLU

O, YAŞAYAN EFSANE… O, ADAM GİBİ ADAM… O, GÜÇLÜ SESİ, EŞSİZ YORUMUYLA ESKİMEYEN SANATÇI…
TÜRKİYE’Yİ GEZİYORUZ  SİVAS

TÜRKİYE’Yİ GEZİYORUZ SİVAS

Hani o sürekli fotoğraflarını görüp de bir türlü gidip göremediğiniz ama hep hayalini kurduğunuz şehirler vardır ya, işte bu şehirlerden birini daha sizler için geziyor ve karşımıza çıkan eşsiz güzellikleri siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. Peşin peşin söyleyelim; anlattıklarımız gidip de göreceklerinizin yanında deyimi yerindeyse hiç kalır.
Açık Fikir Platformu

Açık Fikir Platformu

Çekmeköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün bir gençlik projesi olan Açık Fikir Platformu,
TV DÜNYASININ HANIMEFENDİSİ…ESRA HARMANDA

TV DÜNYASININ HANIMEFENDİSİ…ESRA HARMANDA

GENÇLERİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİKÜPÜ, “İYİ FİKİR” OLAN ESRA ABLASI… SON ZAMANLARIN EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN İSİMLERİNDEN BİRİ… POZİTİF, SEVECEN, SEMPATİK, BAŞARILI VE GÜZEL BİR KADIN… O, GÖZLERİ IŞIL IŞIL PARLAYAN EKRANLARIN GÜZEL YÜZÜ, ESRA HARMANDA…
MAHALLEMİZİN MUHTARI - MİMARSİNAN MAHALLESİ

MAHALLEMİZİN MUHTARI - MİMARSİNAN MAHALLESİ

Onlar, yerel yönetimin ilk ayağı ve en küçük yapı taşları… Onlar, toplumsal idare ve emniyetin başlangıcı… Onlar, koca bir mahallenin yükünü taşıyan, vatandaşların ağabeyi ve ablaları… Onlar mahallemizin muhtarları… Çekmeköy 2023 Görevinin ve sorumluluğunun bilincinde olan bir muhtarımızı daha ağırlıyor. Bu sayımızın misafiri Mimar Sinan Mahallesi muhtarı Yadigar Aslan.
BEYAZ GECELER  RUSYA

BEYAZ GECELER RUSYA

Batmayan güneş, kilometrelerce uzunluktaki nehirler, sonsuzmuş izlenimi veren deniz ve hayat veren ormanlar…