HABERLER : SAYI :: Mayıs 2015 Çekmeköy2023 Mayıs

HER ŞEY TEK BİR HÜCREYLE BAŞLAR...

HER ŞEY TEK BİR HÜCREYLE BAŞLAR... ÇEKMEKÖY 2023

Bir zamanlar gezegenimiz çok daha çeşitli organizmalara ev sahipliği yapardı. Birçok tür ise geniş sahalarda ve farklı bölgelerde yaşamaktaydı. Hatta Avrupa'da Balkan yarımadasında aslanlar yaşardı! Herodot, “Herodot Tarihi” olarak bilinen eserinde Pers İmparatoru Kserksess'in ordusuyla Makedonya'ya ilerleyişi sırasında deve sürüsünün aslanların saldırısına uğradığını yazar... Çeşitliliğin azalmasına insanoğlunun katkısı yadsınamaz.
ŞEKER HASTALARI DİKKAT!

ŞEKER HASTALARI DİKKAT! ÇEKMEKÖY 2023

Maalesef son yıllarda şeker hastalığı çok ciddi bir sağlık tehdidi oluşturuyor ve sadece ilaç tedavisi tek başına yeterli olmayabiliyor. Yanında doğru yaşam biçimi, egzersiz, doğal destekler, stres yönetimini de katmak uzun vadede çok daha iyi sonuçlar alınmasına yardımcı olabiliyor. Ben burada mutlaka hekim kontrolünde yapılması gereken ilaçlı tedaviden bahsetmeyeceğim ama bilinçli uygulandığında çok olumlu etkileri olan doğal önerilerden söz edeceğim, çok sayıda hastamda çok iyi sonuçlar aldık.
AYIPTIR SÖYLEMESİ(!)

AYIPTIR SÖYLEMESİ(!) ÇEKMEKÖY 2023

Pencere önündeki saksıların, iki tokmaklı kapıların ve mahcubiyetinden dolayı büyüklerinin önünden yürümeyen çocukların ince ruhlu zamanlarını ne çabuk unuttuk.