Yorumlar

ANNE CENNET KAPISIDIR GİRMESİNİ BİLENE

ANNE CENNET KAPISIDIR GİRMESİNİ BİLENE

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın annesi Emine Poyraz, Anneler Günü’nde evinin kapılarını Çekmeköy2023’e açtı. Anneler Günü dolayısıyla ricamızı kırmayarak bizleri evinde misafir eden Emine annenin bitmek tükenmek bilmeyen enerjisine hayran olmamak mümkün değil. Poyraz ailesinin yıllardır süregelen bir geleneği var. Her hafta Cuma günü aile fertleri, baba evinde kahvaltı için bir araya geliyor ve anne-babanın hayır dualarıyla işe gidiyorlar. Poyraz ailesi erkeklerinin bu davranışı gerçekten takdire şayan. İşte yine böyle bir gün ve bu kez bu mutlu aile tablosunun içinde biz de varız. İçten, samimi ve bir anne şefkatiyle bizleri karşılayan ve her sorduğumuz soruya büyük bir özenle cevap veren başta Emine anneye, Hasan babaya, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’a, Fatih Poyraz’a, Mustafa Poyraz’a teşekkür ediyor ve anneler gününe özel röportajımıza geçiyoruz.
MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Kayıpları bulan, cinayete kurban giden kişilerin faillerini ortaya çıkaran ve birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyerek reyting listesinin en üst sırasına adeta demir atan Müge Anlı ile birlikteyiz… Ünlü programcıya biz sorduk o da tüm samimiyetiyle cevapladı.
KOLİVA

KOLİVA

Koliva… Karadeniz’in fırtınasını, deli dolu denizini ve civanmert insanını yaptıkları müzikle anlatan 7 kişilik mütevazı bir grup.