Yorumlar

EVLİLİKTE MUTLULUĞUN FORMÜLÜ

EVLİLİKTE MUTLULUĞUN FORMÜLÜ

Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem, Ferhat ile Şirin, Tahir ile Zühre... Bu ve bunun gibi nice aşk hikayeleri vardır. Yüzyıllara sığmayan bu hikayeler hüzün, mutluluk ve de umut doludur aslında. Bu nedenle bizler de bu aşk hikayelerini her okuduğumuzda mutluluğu, hüznü, ağlamayı ve gülmeyi bir arada yaşarız. Gördüklerimiz ve duyduklarımız karşısında yüzümüzde bir tebessüm oluşur ve hayallere dalıp gideriz…
HACAMAT NEDİR?

HACAMAT NEDİR?

Hacamat, deri üzerindeki gözeneklerden vakum yolu ile kirli kanın çekilmesidir. 5000 yıl öncesine dayanan bir çeşit akupunktur yöntemi olan hacamat, derinin bir neşter yardımıyla çizilip ağzı geniş bir bardak, kavanoz veya şişe ile oluşturulan emme gücüyle kanın çekilmesi şeklinde yapılır. Geleneksel olarak Ağrı, sızı veya hastalık olan organa yakın yerlere yapılır.
ÇOCUKLARDA SKOLYOZ (OMURGA EĞRİLİĞİ)

ÇOCUKLARDA SKOLYOZ (OMURGA EĞRİLİĞİ)

Okulların açılmasıyla çocukların omurgasına binen yük ciddi oranda artar. Uzmanlara göre hareketsiz yaşam tarzı sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de ciddi tehlike arz etmektedir.
MASA BAŞI ÇALIŞANLARDA DURUŞ BOZUKLUKLARI

MASA BAŞI ÇALIŞANLARDA DURUŞ BOZUKLUKLARI

Vücudumuzun sağ ve sol tarafları birbirine simetriktir. Bu simetri vücudumuzun daha dengeli ve kontrollü hareket etmesini sağlar. Vücudumuzda birçok kas mevcuttur bu kasların bazıları hareketlerimizden sorumlu iken bazıları da dengede durmamızı sağlarlar.