Yorumlar

MUHAMMET SUİÇMEZ

MUHAMMET SUİÇMEZ

Bir ilçe halkını dini konularda en doğru şekilde aydınlatan, din hizmetlerini en iyi şekilde düzenleyen, denetleyen en önemli ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nı ilçede temsil eden tek yetkili kurumdur Müftülük. Biz de bu anlayışla yola çıkarak İlçemizde bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için çalışan mütevazı kişiliği ve halkla iç içe olması münasebetiyle çok sevilen Müftümüz Muhammet Suiçmez’in misafiri olduk...
DARÜLACEZE

DARÜLACEZE

Çekmeköy2023, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci’ye Darülaceze’nin bilinmeyenlerini sordu. İşte dünü, bugünü ve yarınlarıyla Darülaceze.
GENEL SAĞLIK SİGORTASI NEDİR NE DEĞİLDİR?

GENEL SAĞLIK SİGORTASI NEDİR NE DEĞİLDİR?

Sürekli gündemi meşgul eden ve kafalarda soru işareti bırakan Genel Sağlık Sigortası ile ilgili bilinmeyenlere ışık tutmak üzere Ümraniye Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Coşkun Bilgin’in makamındayız. Çekmeköy 2023 sordu Coşkun Bilgin siz değerli okuyucularımız için cevapladı.
ÇEKMEKÖY KAYMAKAMI CEMAL HÜSNÜ KANSIZ

ÇEKMEKÖY KAYMAKAMI CEMAL HÜSNÜ KANSIZ

O, ÇEKMEKÖY’ÜN AYNASI… O, MÜTEVAZI VE BAŞARILI BİR BÜROKRAT… O, DUR DURAK BİLMEDEN HALKIMIZ İÇİN ÇALIŞAN BİR DEVLET ADAMI… İnsanları yöneten sorumlu kişiler, toplumu yakından tanımalı ve onu yansıtmalıdır. Çekmeköy’ümüzün genel yönetiminden sorumlu, devletin en yetkili temsilcisi olan Kaymakamımız Cemal Hüsnü Kansız ile keyifli ve samimi röportajımıza başlıyoruz.